Сковорода з диска борони Садж – найкраще рішення для приготування улюблених страв на відкритому вогні: плов, овочі гриль, запечене м’ясо, риба та ін. Завдяки їй Ви захистите газон від псування вогнем, розклавши багаття на спеціальному металевому піддоні.
Готувати на такому девайсі легко, високі ніжки та повітряна підставка спрощують експлуатацію сковорідки, Вам не потрібно буде постійно нахилятися для того, щоб помішувати або перевертати м’ясо тощо.
Ми пропонуємо вам такий варіант набору :
- Cковорода
- Цільні ніжки
- Чохол
- Розбірні ніжки +900 грн
- Кришка +435 грн
- Гравірування до кришки сковороди +565 грн
Така сковорода з диска борони для багаття стане чудовим подарунком для рибалок, мисливців, любителів туризму та відпочинку на природі. Їжа в ній не пригорає, готується швидко, виходить смачною, соковитою та з особливим ароматом багаття.
Сковорода герметична, проварена зсередини суцільним швом.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Індикатор нагріву | Ні |
| Антипригарне покриття | Є |
| Висота стінок | 4 см |
| Довжина посуду | 60 см |
| Знімна ручка | Так |
| Кількість в наборі | 1 шт. |
| Кількість ручок | 2 |
| Підходить для індукційних плит | Ні |
| Стан | Новий |
| Тип посуду | Сковорода-садж |
| Ширина посуду | 60 см |
| Кришка | сталь |
| Матеріал ручок | Сталь |
- Ціна: 2 430 ₴






