Електрична коптильня Daddy Smoke гарячого копчення
| Вага: | 45 кг |
| Гарантія: | 12 місяців |
| Конденсатозбірник: | є |
| Місткість: | 41 л |
| Матеріал: | сталь, нержавіюча сталь |
| Покриття: | антикорозійна емаль |
| Розміри (ДхШхВ), мм: | 380х540х920 мм |
| Тип копчення: | гаряче |
| Товщина нержавіючої сталі: | 1 мм |
| Товщина сталі: | 2 мм |
| Комплектація: | Шафа коптильна, решітки з харчової нержавіючої сталі - 2шт, піддон для тріски, піддон для збору конденсату - 2шт, прутки для підвішування на гачки - 2шт |
Компактний розмір ззовні та достатній об’єм всередині коптильні дозволить приготувати смачненьке на велику компанію. Смаколики гарячого копчення в домашніх умовах можна готувати хоч кожного дня, а не тільки до свят. А електричний блок керування значно спростить цей процес. Температуру можна регулювати від 30 до 120°C. Всередині коптильня виконана з харчової нержавіючої сталі, що продовжить термін експлуатації та спрастить процес очищення. Встановлений в коптильні конвекційний вентилятор дозволяє рівномірно розподіляти дим в камері. Слід враховувати, що при включеному вентиляторі тріска тліє повільніше і це дозволяє уникнути сильного утворення кіптяви.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Daddy Smoke |
| Країна виробник | Україна |
| Тип коптильні | Електрична |
| Тип копчення | Гаряче |
| Разове завантаження коптильні | 43013 (кг) |
| Кількість рівнів коптильні | 2 |
| Форма | Прямокутна |
| Конструкція | Цілісна |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Джерело тепла | Електромережа |
| Джерело диму | Тріска |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 20 110 ₴






