
Сковорода з диска із нержавіючої сталі САДЖ з кришкою із нержавіючої сталі 40 см
4 460 ₴
- Готово к отправке
- Код: 2130-40
+380 (96) 899-18-55
ВадимУ компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Сковорода з диска із нержавіючої сталі САДЖ з кришкою із нержавіючої сталі 40 см
Сковорода виконана з харчової нержавіючої сталі 3 мм діаметр 40 см , кришка нержавійка 1 мм, ніжки 25 см , дерев’яна лопатка, кільце, в яке вкручуються ніжки, підвіс для розведення багаття та ланцюжка (пофарбований чорною вогнетривкою фарбою).
Готувати на такій сковороді легко та швидко, смачно та незвичайно.
Якщо ви шукаєте подарунок для чоловіка, брата, батька, повірте — це не може не сподобатися.
А ще ви можете додатково замовити індивідуальне гравіювання!
Це стане чудовим подарунком!
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Антипригарное покрытие | Есть |
| Верхний диаметр посуды | 40 (см) |
| Высота стенок | 3 см |
| Длина посуды | 40 см |
| Индикатор нагрева | Нет |
| Количество в наборе | 1 шт |
| Количество ручек | 2 |
| Крышка | нержавеющая сталь |
| Материал | Нержавеющая сталь |
| Материал ручек | Нержавеющая сталь |
| Подходит для индукционных плит | Нет |
| Состояние | Новое |
| Съемная ручка | Нет |
| Тип посуды | Сковорода-садж |
| Форма | Круглая |
| Ширина посуды | 40 см |
Информация для заказа
- Цена: 4 460 ₴






