Сковорода з диска борони “Ромашка” з бортиком – зручний практичний аксесуар, який є незамінним для смачного та приємного відпочинку на природі. На ній можна приготувати будь-яку їжу на багатті: м’ясо, рибу, плов, картоплю, гриби. Ця сковорода з диска борони сподобається дачникам, рибалкам, туристам.
Сковорода “Ромашка” з бортиком виготовлена з дисків борони, це довговічний матеріал, який стійкий перед різними зовнішніми подразниками. Вона проста в експлуатації, легко миється та зручно зберігається, не займаючи багато місця.
Характеристики:
- діаметр: 40 см
- висота ніжок: 25 см;
- товщина металу: 5 мм;
- висота бортика: 3 см;
Сковорода доповнюється кришкою та чохлом. Кришка вбереже страви від попадання пилу, вологи, а також довше збереже гарячу їжу. Родзинкою цієї моделі є незвичайна форма у вигляді квітки. За бажання на кришку девайсу в нашому магазині можна нанести гарне гравіювання, такий візерунок перетворить його на ексклюзивний подарунок.
Комплектацію можна доповнити кришкою, чохлом, гравіюванням на кришку.
Сковорода герметична, проварена зсередини суцільним швом.
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Индикатор нагрева | Нет |
| Антипригарное покрытие | Есть |
| Верхний диаметр посуды | 40 (см) |
| Высота стенок | 3 см |
| Длина посуды | 40 см |
| Съемная ручка | Нет |
| Количество в наборе | 1 шт |
| Количество ручек | 2 |
| Материал | Сталь |
| Подходит для индукционных плит | Нет |
| Состояние | Новое |
| Тип посуды | Сковорода-садж |
| Форма | Круглая |
| Ширина посуды | 40 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Діаметр, мм | 400, 500 |
| Крышка | сталь |
| Кіл-ть персон | 5-7 |
| Материал ручек | Сталь |
| Товщина металу, мм | 5-7 |
- Цена: 1 920 ₴






