Циркулярка Holzmann TK 255 є настільним інструментом для обробки дерев'яних заготовок товщиною до 80 мм. Модель оснащена електричним гальмом і системою пиловидалення, що створює додатковий комфорт при використанні пилки й позначається на якості деревообробки. Висока потужність двигуна номінальна 1.8 кВт і максимальна 2.2 кВт забезпечує швидкий і точний різ деревини як м'яких, так і твердих порід. Системи регулювання нахилу диска дозволяють робити косий різ до 45 градусів. Для похилої обробки тонких заготовок в комплектації моделі Holzmann TK 255 є спеціальний упор у формі кута.
У Holzmann TK 255 можна збільшити розмір робочого столу, що буде зручним при роботі з широкими заготовками. Для цього в конструкції пили передбачено подовження столу вправо.
Підтримувати робочий простір в чистоті дозволяє вбудована система пиловидалення, що припускає підключення циркулярки до будівельного пилососа.
Безпека експлуатації циркуляційної пили складається з ряду складових. Серед них можна виділити зручний захисний кожух диска, захист від випадкового запуску і подвійну ізоляцію.
Комплект постачання: паралельний упор, кутовий упор, розпірний клин, пильний диск, штовхач і додаткове приладдя для монтажу.

Паралельний упор
Алюмінієвий паралельний упор зі швидким ексцентриковим затискачем і шкалою.
Паралельний упор
Паралельний упор кріпиться до алюмінієвої лінійки зі шкалою. Спеціальний затискач закріплює упор в потрібному положенні.

Пильний вузол
Пильний вузол складається з основної пилки діаметром 255 мм.Технічні характеристики Напруга 230 В Рівень звукової потужності 92,6 дБ Швидкість 4800 об хв Розмір столу 940 мм х 642 мм Гарантія 24 міс Вага брутто 34 кг Вага нетто 32 кг Потужність двигуна S1 S6 1.8 кВт 2.2 кВт Швидкість 4800 об хв Габарити упаковки (ШхДхВ) 730х790х500 мм Диаметр пильного диска и отверстие Ø254x Ø30x2,8 мм Максимум. Высота реза 45 ° 90 ° 50 80 мм
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | HolzMann |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 32/34 кг |
| Габариты | 730х790х500 мм |
| Скорость вращения | 4800 об/мин |
| Мощность двигателя | 1,8/2,2 кВт |
| Размеры рабочего стола | 940х642 мм |
| Максимальная высота проема 45° | 50 мм |
| Максимальный диаметр пильного диска | 254 мм |
| Максимальная высота проема 90° | 80 мм |
| Диапазон наклона | 90° – 45° |
- Цена: 25 620 ₴













