ПРИЗНАЧЕННЯ:
Токарно-копіювальний деревообробний верстат призначений для токарної обробки дерева: точіння циліндричних і фасонних поверхонь у центрах; точіння торцеве на планшайбі; точіння циліндричних і фасонних поверхонь по копіру.
ОБЛАСТЬ ЗАСТОСУВАННЯ:
Застосовується в приватних майстернях, на малих і середніх підприємствах. Обробляє предмети циліндричної форми – карнизна різьблення, сувеніри, ніжки меблів, узголів`я ліжок, балясини і перила.
ОТРИМУВАНІ ВИРОБИ:

СХЕМА ОБРОБКИ:

КОНСТРУКТИВНІ ОСОБЛИВОСТІ:
![]() |
Кнопка автоматичного стопа Стандартне кріплення головного шпинделя М33 |
![]() |
Задня бабка з КМ2 |
![]() |
Проста настройка по сторонах і фіксація Макс. довжина копіювання 1000мм
|
- Верстат пройшов європейську сертифікацію СЕ
- Копіювальне пристосування для копіювання за оригіналом або шаблону
- Базова модель з вигідним поєднанням ціни і характеристик
- Висока ступінь точності обробки
- Змінна налаштування швидкості
Комплект поставки: копіювальне пристосування, планшайба, інструмент
Технічні характеристики Напруга 400 B Частота обертання 1400 об хв Гарантія 24 міс Діаметр отвору шпинделя 10 мм Посадкове місце шпинделя КМ2 Відстань між центрами 1000 мм Хід пінолі 120 мм Частота обертання токарного шпинделя 500-2000 об хв Вага брутто 80 кг Вага нетто 78 кг Габаритні розміри, ШхДхВ 410х1480х460 мм Потужність двигуна 750 Вт Висота центрів 175 мм
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | HolzMann |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 78/80 кг |
| Габариты | 410х1480х460 мм |
| Мощность двигателя | 750 Вт |
| Диам.заготовки | 175 мм |
| Диаметр отверстия шпинделя | 10 мм |
| Расстояние между центрами | 1000 мм |
| Ход пиноли | 120 мм |
| Частота вращения токарного шпинделя | 500 – 2000 об/мин |
- Цена: 39 110 ₴









