Компактна, зручна та ефективна, стрічкова пила Holzmann HBS 230HQ 230V стане вдалим вибором для роботи з деревом, яка потребує мобільності!
Обладнання вирізняється універсальним типом встановлення: його можна розмістити як на підлозі, так і на стільниці, що дозволяє економити робочий простір або експлуатувати прилад на виїзді. Легко транспортується за рахунок компактності, невеликої ваги та ручки для перенесення.
З цією пилою ви зможете виконувати повздовжні та поперечні розрізи, прямолінійне та криволінійне розпилювання деревини, ДВП, ДСтП, МДФ та інших листових матеріалів. Виконує роботи з високою точністю, що гарантує завжди якісний результат.
Прилад пройшов сертифікацію CE і повністю відповідає світовим стандартам якості та безпеки. Оснащений LED індикатором, що дозволяє відстежувати параметри і процес виконання роботи.
Основні характеристики
Обладнання від австрійського виробника Holzmann відоме своєю функціональністю, ідеально підібраними параметрами та якісними технічними характеристиками. Стрічкова пила Holzmann HBS 230HQ 230V має широкі можливості, що робить її оптимальним варіантом для базових деревообробних робіт.
| Живлення | 230 В |
| Потужність двигуна | 300 Вт |
| Довжина пильного полотна | 1575 мм |
| Ширина пильного полотна | 6-10 мм |
| Швидкість пильного полотна | 635 м/хв |
| Кількість швидкостей | 1 |
| Ширина різу | 230 мм |
| Максимальна висота різу при 90° | 90 мм |
| Розмір робочого столу | 300х300 мм |
| Кут нахилу робочого столу | 0-45° |
| Габаритні розміри | 455х885х335 мм |
| Вага | 20 кг |
| Країна бренду | Австрія |
Для кого підходить цей товар
Стрічкова пила Holzmann HBS 230HQ 230V може ефективно використовуватися в обмеженому робочому просторі та у польових умовах. Тому вона відмінно підходить як для самостійно працюючих майстрів, так і для невеликих підприємств у таких сферах:
- Столярна справа
- Будівництво
- Виготовлення меблів
- Виробництво вікон та дверей
- Майстерні по виготовленню різноманітних дерев’яних виробів.
Як правильно користуватися стрічковою пилою Holzmann HBS 230HQ 230V
Щоб досягнути максимальної продуктивності обладнання і отримати якісний результат, необхідно ознайомитися з правилами його використання і ретельно їх виконувати.
Інструкції по експлуатації
Працюючи зі стрічковою пилою, дотримуйтеся техніки безпеки і вказівок виробника.
- Ознайомтеся з особливостями будови та роботи приладу.
- Перевірте, чи не пошкоджене обладнання.
- Стрічкова пила має стояти на твердій, рівній поверхні. Переконайтеся у стійкості встановлення.
- Не використовуйте прилад під дощем чи в умовах надмірної вологості.
- Робоче місце повинне бути добре освітленим.
- Перед підключенням до мережі перевірте цілісність кабелю живлення.
- Переконайтеся у надійній фіксації кріплень.
- Обов’язково фіксуйте заготовку на робочому столі.
- Використовуйте захисні окуляри та засоби для захисту слуху.
Поради щодо догляду та обслуговування
Щоб зберегти обладнання у належному стані та уникнути ризику травмування, доглядайте за ним правильно і періодично проводьте профілактичне обслуговування.
- Використовуйте прилад лише за призначенням і не перевантажуйте його.
- Перед кожним використанням перевіряйте справність пили і цілісність кабелів.
- Якщо працюєте під відкритим небом, по закінченню роботи обов’язково заносьте верстат у приміщення.
- Після кожного використання проводьте очищення стрічкової пили від залишків деревини. Для очищення не використовуйте хімічні речовини.
- Якщо під час роботи виникла проблема з обладнанням, негайно вимкніть його і не використовуйте до огляду спеціалістом.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | HolzMann |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 20/23 кг |
| Габариты | 490x380x840 мм |
| Мощность двигателя | 0.3 кВт |
| Размеры рабочего стола | 300x300 мм |
| Наклон рабочего стола | 0° +45° |
| Максимальная высота реза | 90 мм |
| Диаметр шкивов | 230 мм |
| Длина пилочной ленты | 1575 мм |
| Ширина пильной ленты | 6 – 10 мм |
| Скорость ленточного полотна | 635 мм/мин |
- Цена: 20 000 ₴












