Фрезерний верстат Holzmann FS 160L (400 V) - це універсальне обладнання для робіт по дереву, призначене для використання на невеликих і середніх виробництвах. Працює від трифазної мережі 400 В.
Устаткування виконує широкий ряд фрезерних робіт по дереву: обробка фасонних та плоских поверхонь, виготовлення криволінійних заготовок, вибірки шпунтів, пазів, гребенів, фальців тощо. Обладнання можна доукомплектувати додатковими ріжучими інструментами і отримати ще більше можливостей.
Верстат стійкий та міцний, станина виготовлена з високоякісної сталі. Робоча поверхня простора, що дозволяє обробляти габаритні заготовки, а її лита чавунна основа і висувний алюмінієвий стіл витримують значні навантаження. Є вихід для підключення аспірації.
Завдяки своїй ефективності і високій точності операцій, фрезерний верстат Holzmann FS 160L (400 V) вдало доповнить та оптимізує робочий процес. Замовити це та інше обладнання для виробництва меблів ви можете у нашому інтернет-магазині.
Основні характеристики
Обладнання призначене для якісного виконання невеликих об’ємів робіт по дереву, має досить багато можливостей і відмінні технічні параметри.
Ознайомтеся з головними характеристиками верстата Holzmann FS 160L, щоб визначитися, чи він вам підходить.
| Напруга | 400 В |
| Потужність двигуна S1 | 1500 Вт |
| Потужність двигуна S6 | 2200 Вт |
| Кількість швидкостей | 4 |
| Швидкість обертання шпинделя | 1400-9000 об/хв |
| Посадковий діаметр шпинделя | 30 мм |
| Хід шпинделя | 110 мм |
| Нахил шпинделя | Ні |
| Цанговий затискач | 105 мм |
| Розмір робочого столу | 600х400 мм |
| Висота робочого столу | 850 мм |
| Діаметр отвору в столі | 170 мм |
| Діаметр виходу під аспірацію | 100 мм |
| Максимальний діаметр фрези у столі | 150 мм |
| Максимальний діаметр фрези над столом | 170 мм |
| Габаритні розміри | 600х1000х850 мм |
| Вага | 108 кг |
| Країна бренду | Австрія |
Для кого підходить цей товар
Фрезерні роботи є невід’ємною частиною деревообробної промисловості, тому верстат Holzmann FS 160L (400 V) буде вдалим вибором для невеликих і середніх підприємств цієї галузі. Особливо ефективним він буде для таких напрямків:
- Столярні цехи
- Виробництво меблів
- Виготовлення дверей, панелей та інших дерев’яних елементів інтер’єру
- Обробка дерев’яних деталей у всіх сферах.
Як правильно користуватися фрезерним верстатом Holzmann FS 160L (400 V)
Для безперебійної роботи верстата, уникнення простоїв і запобігання травмуванню ознайомтеся з інструкцією і дотримуйтеся рекомендацій виробника.
Інструкції по експлуатації
Встановлення і налаштування устаткування відіграє важливу роль у тривалості й ефективності його служби, а правильне застосування дає змогу максимально використовувати його можливості. Ось основні правила користування фрезерним верстатом Holzmann FS 160L (400 V):
- Перед експлуатацією приладу ознайомтеся з його будовою і особливостями роботи.
- При отриманні перевірте цілісність обладнання і наявність усіх комплектуючих.
- Верстат має бути встановлений на твердій, рівній поверхні у сухому, закритому приміщенні. Уникайте надмірної вологи в місці його установки.
- Виконайте заземлення обладнання.
- Перед підключенням до електромережі перевірте, чи не пошкоджений кабель живлення.
- Проконтролюйте, чи добре зафіксовані ріжучі інструменти. Стежте, щоб вони були у належному стані.
- Після включення дозвольте пристрою попрацювати 2-3 хвилини на холостому ходу. Простежте, чи в цей час не виникає сторонніх шумів, вібрацій чи запахів.
- Під час пауз у роботі чи залишенні робочого місця не залишайте верстат включеним.
- Працюючи на фрезерному верстаті, використовуйте захисні окуляри.
Поради щодо догляду та обслуговування
Щоб зберегти функції та технічні характеристики обладнання й продовжити термін його служби, правильно доглядайте за ним і періодично проводьте профілактику. Перегляньте основні поради по обслуговуванню фрезерного верстата Holzmann FS 160L (400 V).
- Перед кожним використанням перевіряйте справність усіх механізмів, цілісність кабелів, гостроту та фіксацію інструментів для різання.
- Використовуйте верстат лише для матеріалів, для яких він призначений.
- Зберігайте чистоту обладнання і робочого місця.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | HolzMann |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 108/114 кг |
| Скорость вращения | 1400/4000/6000/9000 об/мин |
| Мощность двигателя | 1,5 кВт |
| Выход под аспирацию | Ø100 мм |
| Наличие каретки | Да |
| Габаритные размеры (ДхШхВ) | 600х1000х850 мм |
| Наклон шпинделя | Нет |
| Диаметр шпинделя | 30 мм |
| Размер рабочего стола | 600x400 мм |
| Максимальный диаметр фрезы в столе | 150 мм |
| Цанговый зажим | 105 мм |
| Максимальный диаметр фрезы над столом | Ø170 мм |
| Ход шпинделя | 100 мм |
- Цена: 80 680 ₴







