Призначення:
Призначені для видалення стружки і пилу, а також для очищення (фільтрації) забрудненого повітря, що утворюється при обробці деревини, виробництві будівельних матеріалів, обробці каменя, виробництві харчових продуктів, перетаривании сипучих матеріалів.
Область застосування:
-верстат застосовується в столярних і меблевих виробництвах.
Конструктивні особливості:
-сключают втрати тепла в цеху на відміну від традиційної витяжної вентиляції
-очищає повітря фільтром від стружки і пилу розміром до 5 мкм
-для прибирання підлоги у виробничих приміщеннях стружкоотсос від`єднується від верстата(ів); на вхідні патрубки ставляться заглушки (які входять в комплект)
-стружкоотсос легко переміщати по підлозі на колѐсных підшипникових опорах
-установки комплектуються вимикачем з тепловим реле захисту від перевантажень
Стандартна комплектація:
-фільтрувальний мішок і накопичувальний з самозажимными кільцями
-знімна заглушка на патрубки
-пускач з тепловим реле захисту від перевантажень
Додаткова комплектація: Повітроводи

Равлик і двигун
Продуктивність аспірації 2480.0(куб. м/год) досягається завдяки равлики і двигуна потужністю 1.5(кВт).
Пилозбірний мішок
Мішок для збору сміття з об`ємом 0,3 куб. м виготовлений з поліетилену і може бути замінений будь-яким іншим сміттєвим мішком.
Стійка
Аспірація розміщена на стійці з колещатами. З їх допомогою, її дуже просто переміщати.
Технічні характеристики Рівень звукової потужності 100,1 Дб Частота обертання 2950 об хв Гарантія 24 міс Напруга 400 В Габаритні розміри, ШхДхВ 580х920х580 мм Потужність двигуна S1 S6 1.5 кВт 2.2 кВт Рівень звукового тиску 87,1 Дб Диаметр мешка для стружки 500 мм Диаметр рабочего колеса вентилятора 300 мм Длина мешка для стружки 1480 мм Объём мешка для стружки 300 л Продуктивність витяжної установки 2480 м³ г Разрежение 1800 Па Выходы под шланг 2x100 мм Вага, кг.: 40
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | HolzMann |
| Пользовательские характеристики | |
| Напряжение питания | 400 В |
| Скорость вращения | 2950 об/мин |
| Вес нетто/брутто | 40 кг |
| Вытяжное соединение | 2x⌀100 мм |
| Размер мешка пылесборника длина/диаметр | 2x200 л |
| Размеры в собранном состоянии Д/Ш/В | 580х920х580 мм |
| Кол-во мешков или фильтровальных элементов | 2 |
| Объем мешка пылесборника | 300 л |
| Тип материала мешка пылесборника | полиэтилен |
| Степень разрежения | 1800 Па |
| Степень фильтрации | до 5 мкм |
| Гарантийный термин | 12 месяцев |
- Цена: 26 670 ₴











