Токарний верстат Holzmann D460FXL 230V призначений для обробки виробів із деревини на малих та середніх підприємствах. Якісно обточує фононні, конічні та циліндричні поверхні. Також підходить для опрацювання заготовок продовгуватої форми, брусів з видаленими кутами та обрізування торців. Дозволяє обробляти вироби великих діаметрів. Обладнання пройшло європейську сертифікацію CE і повністю відповідає вимогам виробництва.
Механізм простий і зручний у використанні завдяки плавному регулюванню і цифровому індикатору швидкості, а спеціальна підставка для зап’ястя підвищує комфортність роботи при тривалому застосуванні обладнання. Верстат міцний та стійкий, а завдяки резиновим накладкам на ніжках надійно фіксується в місці установки. Компактна, ергономічна, продумана конструкція займає мало робочого місця і мінімізує ризик травмування.
Основні характеристики:
Обладнання має ряд функцій і параметрів, які дозволяють продуктивно використовувати його для багатьох робіт по дереву. Щоб визначитися, чи підходить вам такий верстат, ознайомтеся з його головними характеристиками.
| Напруга | 230 В |
| Швидкість обертання шпинделя | 650-3800 об/хв |
| Кількість швидкостей | 6 |
| Потужність двигуна S | 500 Вт |
| Потужність двигуна S6 | 770 Вт |
| Відстань між центрами | 460 мм |
| Висота центрів | 153 мм |
| Хід пінолі задньої бабки | 55 мм |
| Підключення шпинделя | М33 |
| Габаритні розміри | 460х840х840 мм |
| Вага | 38 кг |
| Країна бренду | Австрія |
Для кого підходить цей товар
Токарний верстат Holzmann D460FXL призначений для приватного застосування та дрібносерійного виробництва. Може успішно застосовуватися для обробки дерев’яних виробів у таких сферах:
- Малі та середні столярні підприємства
- Дрібносерійне виготовлення сходів і дерев’яних колон
- Спеціалізовані навчальні заклади.
Як правильно користуватися токарним верстатом Holzmann D460FXL
Щоб забезпечити безперебійну роботу і збереження функцій токарного верстата Holzmann D460FXL, ознайомтеся з керівництвом по використанню і ретельно дотримуйтеся рекомендацій виробника.
Інструкції з експлуатації
Дотримання перелічених вказівок допоможе вам продуктивно працювати на токарному верстаті і уникнути ризику травмування.
- При отриманні перевірте цілісність обладнання і наявність усіх комплектуючих.
- Встановіть верстат у сухому, закритому приміщенні. Уникайте надмірної вологості в місці установки апарата.
- Забезпечте якісне освітлення робочого місця.
- Перевірте надійність фіксації верстата до місця установки.
- Користуйтеся засобами індивідуального захисту (маска або респіратор і окуляри).
- Приступаючи до обробки нової деталі, завжди починайте роботу на мінімальній швидкості.
- Обов’язково перевіряйте надійність закріплення заготовки.
- Не залишайте прилад включеним без нагляду.
- Використовуйте обладнання лише за призначенням.
Поради щодо догляду та обслуговування
Стежте за станом обладнання та регулярно проводьте профілактичні обстеження, і токарний верстат Holzmann D460FXL служитиме вам довго та ефективно.
- Проводячи догляд та обслуговування верстата, обов’язково відключайте його від мережі.
- Тримайте станок і робоче місце у чистоті.
- Щоразу перед використанням перевіряйте справність механізмів і цілісність з’єднань. При виявленні несправності одразу усуньте її.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | HolzMann |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 38/40 кг |
| Габариты | 460х840х840 мм |
| Мощность двигателя | 500 Вт |
| Диам.заготовки | 153 мм |
| Диаметр отверстия шпинделя | 10 мм |
| Расстояние между центрами | 460 мм |
| Ход пиноли | 55 мм |
| Частота вращения токарного шпинделя | 650/1450/1250/2800/1600/3800 об/мин |
- Цена: 27 620 ₴













