Циркулярна пила для колод (дроворіз) Zipper ZI-WP500TN
Zipper ZI-WP500TN - призначений для розпилу колод довжиною до 1000 мм і діаметром до 170 мм.
ОБЛАСТЬ ЗАСТОСУВАННЯ:
Агрегат працює від трифазної мережі і відноситься до професійного обладнання, яке орієнтоване на щоденне використання.
ПЕРЕВАГИ ZI-WP500TN:
- значна кількість обертів прискорює різ колод з різносортної деревини;
- потужність електромотора на 3 кВт адаптований до серйозних навантажень, забезпечує безаварійне функціонування, оснащений електронним гальмом;
- довжина різання хв. / макс.: 250 - 1000 мм;
- 40-зубий диск діаметром 500 мм з міцного металу з високою стійкістю до зносу довго зберігає ріжучі властивості;
- є інструмент для заміни пилкового диска;
- продумане розташування робочого столу сприяє комфортному завантаженню деревного матеріалу, а металева кришка попереджує створення небезпечних ситуацій;
- колеса для пересування циркулярної пилки;
- жорстка стійка конструкція не перекинеться в завантаженому стані;
- інтегрований інвертор фази.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Zipper |
| Пользовательские характеристики | |
| Уровень звукового давления | 101 дБ |
| Вес нетто/брутто | 56,6/82,0 кг |
| Диаметр распила | 170 мм |
| Размеры установки | 1015x740x915 мм |
| Пильный диск (отверстие) | 505х30 мм |
| Мощность двигателя S6 | 3.0 кВт |
| Длина распила | 250 – 1000 мм |
| Скорость пилы | 2800 об/мин |
Информация для заказа
- Цена: 47 010 ₴








