Перед вами Аспірація Holzmann ABS 1080
Аспірація Holzmann ABS 1080 може забезпечити очищення промислового інструменту від виробничих відходів ( пил, стружка тирса і т. д.) методом відсмоктування з об`ємом 1080 куб. м/год.
Повітряний насос виготовлений високоякісних матеріалів, а саме: металевий корпус та сталева крильчатка з лопатями, обертається зі швидкістю 2950 об/хв і дозволяє без особливих зусиль витягати навіть великі елементи відходів обробки. Призначена для невеликих установок. Додаткові колеса на платформі надають установці мобільності. А рівень шуму роботи не перевищує допустимих норм.
Фільтрувальний мішок виготовлений з тканини, яка відрізняється пружністю і малою гігроскопічністю. Мішок для збору сміття з об`ємом 0,1 куб. м виготовлений з поліетилену і може бути замінений будь-яким іншим сміттєвим мішком з щільністю від 70 мкм, що спрощує утилізацію відходів. Аспірація оснащена одним входом з діаметром 100мм.
Працює від напруги 220v або 380 v
Holzmann ABS 1080 ідеально підходить як для початківців майстрів, так і для професійних користувачів.
Все обладнання компанії Holzmann сертифіковане європейським союзом, що підтверджує якість збірки і комплектуючих. Верстат дуже простий в експлуатації та обслуговуванні. Прослужить вам не один рік, а два роки гарантії нашої компанії підтвердження якості обладнання.

Равлик і двигун
Продуктивність аспірації 1080.0 (куб. м/год) досягається завдяки равлику та двигуну потужністю 1,0 (кВт).

Пилозбірний мішок
Мішок для збору сміття з об'ємом 0,1 куб. м виготовлений з поліетилену і може бути замінений будь-яким іншим сміттєвим мішком зі щільністю від 70 мкм.

Стойка
Аспірація розміщена на стійці з колещатами. З їх допомогою її дуже просто переміщати.
Технічні характеристики Напруга 400 В Рівень звукової потужності 95,6 дБ Частота обертання 2950 об хв Потужність двигуна S6 1000 Вт Вага брутто 28 кг Вага нетто 26 кг Габаритні розміри, ШхДхВ 420х970х450 мм Потужність двигуна 750 Вт Макс. висота 1800 мм Рівень звукового тиску 86,5 дБ Гарантія 24 міс Вихід під шланг 100 мм Диаметр мешка для стружки 375 мм Диаметр рабочего колеса вентилятора 230 мм Длина мешка для стружки 1060 мм Объём мешка для стружки 100 л Вакуум 1020 Па Производительность аспирационной установки 1080 м³ ч Потужність двигуна S1 2200| Основные | |
|---|---|
| Производитель | HolzMann |
| Пользовательские характеристики | |
| Напряжение питания | 220/380 В |
| Скорость вращения | 2950 об/мин |
| Вес нетто/брутто | 26/28 кг |
| Вытяжное соединение | ø100 мм |
| Размеры в собранном состоянии Д/Ш/В | 420х970х450 мм |
| Кол-во мешков или фильтровальных элементов | 2 |
| Объем мешка пылесборника | 100 л |
| Тип материала мешка пылесборника | полиэтилен |
| Гарантийный термин | 12 месяцев |
- Цена: 15 970 ₴












