Промисловий фрезерний верстат Holzmann FS 200SF призначений для фрезерної обробки плоских і фасонних заготовок з деревини та похідних матеріалів. Оснащений шипорізною кареткою, яка дає змогу використовувати верстат як шипоріз, та функцією криволінійного фрезерування за шаблоном з ручною подачею. Потужність двигуна 3,7 кВт, 4 швидкості обертання шпинделя і можливість його нахилу до 45˚ забезпечують максимально точну і якісну обробку різних порід деревини. Контроль швидкості відбувається за допомогою РК-дисплея.
Масивна, не схильна до перекосу чавунна станина гасить вібрації та забезпечує стабільність роботи. Литий робочий стіл 1000х360 мм дозволяє зручно працювати з важкими, габаритними заготовками. Верстат комплектується шліфувальним валом.
Замовити таке обладнання можна через наш сайт столярні верстати Луцьк KMA.UA. Гарантійний термін верстата становить 24 місяці.
Чому варто вибрати саме фрезерний верстат Holzmann FS 200SF
Особливості обладнання:
- Двигун потужністю 3,7 кВт
- 4 швидкості шпинделя
- Можливість нахилу шпинделя під кутом до 45˚
- Швидкість регулюється перекиданням ременя на шківі
- Контроль швидкості за допомогою цифрової індикації на панелі верстата
- Ручне регулювання висоти шпинделя за допомогою маховика на передній панелі
- Нахил шпинделя регулюється маховиком на бічній панелі
- Масивна станина з сірого чавуну
- Литий чавунний стіл 1000х360 мм
- Шипорізна каретка з анодованого алюмінію
- Ручний затиск, який жорстко фіксує заготовку на каретці
- Упор для фрезерування з притисками і можливістю точного регулювання
- Захист від зіткнення рук з ріжучим інструментом
- Вихід під аспірацію
- Шліфувальний вал у базовому комплекті.
Додаткові опції
- Висувний стіл
- Автоподача.
Конструктивні особливості
| Шипорізна каретка |
|
| Шпиндель |
|
| Стіл |
|
| Захист |
|
Що йде в комплектації фрезерного верстата Holzmann FS 200SF
В стандартну комплектацію входять:
- Упор із затискачами
- Захисний кожух
- Шліфувальний вал.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | HolzMann |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 218/260 кг |
| Скорость вращения | 1800/3000/6000/9000 об/мин |
| Мощность двигателя | 2,8/3,7 кВт |
| Выход под аспирацию | Ø100 мм |
| Наличие каретки | Нет |
| Габаритные размеры (ДхШхВ) | 1000x360x900 мм |
| Наклон шпинделя | 0°+45° |
| Диаметр шпинделя | 30 мм |
| Размер рабочего стола | 1000x360 мм |
| Максимальный диаметр фрезы в столе | 180 мм |
| Цанговый зажим | 100 мм |
| Максимальный диаметр фрезы над столом | Ø180 мм |
| Ход шпинделя | 100 мм |
- Цена: 199 400 ₴











