Фрезерний верстат Holzmann FS 200 призначений для фрезерної обробки і шліфування заготовок з масиву деревини, ДСП, ДВП та МДФ. Якісно виконує поперечне стругання, вибірку пазів, фальців, калівок, гребенів, шпунтів і шліців, вирізання криволінійних поверхонь тощо. Шліфувальний ролик входить у стандартну комплектацію.
4 швидкості обертання шпинделя та можливість його обертання за і проти годинникової стрілки дають змогу здійснювати широкий ряд операцій і ефективно працювати з різними породами дерева. Двигун потужністю 3,7 кВт дозволяє тривало працювати без втрати продуктивності.
Верстат має міцну, стійку станину з високоякісної сталі і велику робочу поверхню, яка складається з основного чавунного столу і додаткового алюмінієвого столу з розширенням. Висота шпинделя регулюється вручну, за допомогою маховика на бічній панелі.
Через наш сайт столярні верстати Holzmann можна придбати за вигідною ціною і з гарантією 24 місяці, адже ми є офіційним постачальником виробника в Україні.
Чому варто вибрати саме фрезерний верстат Holzmann FS 200
Особливості обладнання:
- 4 швидкості обертання шпинделя
- Обертання шпинделя за годинниковою стрілкою і проти неї за допомогою селекторного перемикача
- Можливість повороту шпинделя назад на 45°
- Швидкість відображається на цифровому дисплеї
- Ручне регулювання висоти шпинделя за допомогою маховика
- Двигун потужністю 3,7 кВт
- Притискний пристрій для точного ведення заготовки
- Фрезерний упор з високоякісного алюмінію
- Чавунний основний стіл і додатковий алюмінієвий стіл з розширенням
- Міцна, стійка сталева станина
- Вихід під аспірацію
- Шліфувальний ролик в стандартній комплектації
- Відповідність світовим стандартам якості та безпеки
- Гарантія 24 місяці.
Що йде в комплектації фрезерного верстата Holzmann FS 200
У базову комплектацію входять:
- Шліфувальний ролик
- Захисний кожух шпинделя
- Кутовий упор
- Притискний пристрій.
Область застосування фрезерного верстата Holzmann FS 200
Модель підходить для використання самостійними майстрами і на невеликих підприємствах деревообробної галузі.
Технічні характеристики Максимальний діаметр фрези у столі Ø, мм.: 190 Максимальний діаметр фрези над столом Ø, мм.: 190 Діаметр шпинделя, Ø мм.: 30 Швидкість обертання, об/хв.: 1800/3000/6000/9000 Кількість швидкостей: 4 Макс. потужність, кВт.: 2.8/3.7 (S1/S6) Наявність реверсу: немає Хід шпинделя, мм.: 100 Цанговий затискач, мм.: 105 Діаметр отвору в столі Ø, мм.: 200 Вихід під аспірацію Ø, мм.: 100 Розміри робочого столу, мм.: 690x480 Наявність каретки: немає Напруга, В.: 230 Габаритні розміри (ДхШхВ), мм.: 690x480x900 Габарити упаковки (ДхШхВ), мм.: 730х520х680 Вага, кг.: 150/155 Гарантія, к-сть місяців: 24
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | HolzMann |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 150/155 кг |
| Скорость вращения | 1800/3000/6000/9000 об/мин |
| Мощность двигателя | 2,8/3,7 кВт |
| Выход под аспирацию | Ø100 мм |
| Наличие каретки | Нет |
| Габаритные размеры (ДхШхВ) | 690x480x900 мм |
| Наклон шпинделя | Нет |
| Диаметр шпинделя | 30 мм |
| Размер рабочего стола | 690x480 мм |
| Максимальный диаметр фрезы в столе | 190 мм |
| Цанговый зажим | 105 мм |
| Максимальный диаметр фрезы над столом | Ø190 мм |
| Ход шпинделя | 100 мм |
- Цена: 126 210 ₴












