Коптильня Daddy Smoke холодного та гарячого копчення
Смачна риба гарячого копчення чи ароматне сальце холодного копчення – все це можливо з універсальним комплектом від DADDY SMOKE. Контроль часу та температури зробить час приготування копченостей непомітним. Конструкцією коптильні передбачено як підвішування продуктів – в комплекті йде 2 прутки та 6 гачків для підвішування. Так і викладання на решітки. В комплекті з коптильнею йде димогенератор на 2,5 літри та 2 кг тріски для копчення.
| Вага: | 70 кг |
| Гарантія: | 12 місяців |
| Конденсатозбірник: | є |
| Місткість: | 130 л |
| Матеріал: | сталь, нержавіюча сталь |
| Покриття: | антикорозійна емаль |
| Розміри (ДхШхВ), мм: | 520х610х1200 мм |
| Час безперервного копчення:: | 6-8 год |
| Тип копчення: | холодне, гаряче, в'ялення |
| Товщина нержавіючої сталі: | 1 мм |
| Товщина сталі: | 2 мм |
| Комплектація: | коптильна шафа, димогенератор з конденсатозбірником на 2,5 л, компресор, ТЕН – 2 кВт, блок керування, силіконові шланги, кріплення, 2 гвинти для кріплення, 2 решітки з харчової нержавіючої сталі, 6 гачків для підвішування, піддон для збору жиру, вентилятор |
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Daddy Smoke |
| Страна производитель | Украина |
| Тип коптильни | Древесная |
| Тип копчения | Горячее и холодное |
| Разовая загрузка коптильни | Более 70 (кг) |
| Количество уровней коптильни | 3 |
| Форма | Прямоугольная |
| Конструкция | Сборно-разборная |
| Материал | Нержавеющая сталь |
| Источник дыма | Щепа |
| Состояние | Новое |
Информация для заказа
- Цена: 36 580 ₴











