Сейф призначений для зберігання 2 одиниць вогнепальної зброї до 970 мм заввишки та набоїв.
Відповідає вимогам дозвільної системи: замок сувальдного типу, передбачена можливість кріплення до підлоги, обладнаний відсіком для окремого зберігання набоїв.
Конструкція корпусу виконана з листової сталі товщиною 1,2 мм корпус, 1,5 мм дверна плита та 2,0 мм відсік під патрони. Дверний отвір посилено. Двері даного сейфа втоплені, що також підвищує його надійність.
Сейф пофарбований порошковою фарбою (запікається у печі при 180С), що надає йому приємного зовнішнього вигляду і захищає його від корозії.
Надійний ключовий замок сувальдного типу (Титан/FZB/Barrero) 3 ригелі діаметром 10 мм захистить ваші документи або цінності від сторонніх. У сейфі є касове відділення, яке замикається замком Euro-lock (таємність — 2000 комбінацій).
Габаритні розміри
Глибина 20 см
Ширина 28 см
Висота 100 см
Вага 15,5 кг
| Общие | |
|---|---|
| Вес | 15 кг |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Количество полок | 2 шт |
| Основные | |
| Производитель | Металл-завод |
| Страна производитель | Украина |
| Толщина стенок | 1.2 мм |
| Толщина двери | 1.5 мм |
| Цвет | Черный |
| Толщина металла | 1.2 мм |
| Внутренние размеры | |
| Внутренняя ширина | 277 мм |
| Внутренняя глубина | 180 мм |
| Внутренняя высота | 970 мм |
| Внешние размеры | |
| Внешняя высота | 1000 мм |
| Внешняя ширина | 280 мм |
| Внешняя глубина | 200 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Состояние | Новое |
| Количество оружейных стволов | 2 |
| Максимальная высота ствола | 960 мм |
| Отделение для патронов | True |
- Цена: 3 099 ₴





