Сейфи офісні: призначені для зберігання документів в офісі. Сейфи обладнані касовим відділенням для окремого збереження грошей та печаток.
Конструкція дверей у цій серії: одностінна. Товщина металу лицьової панелі 3 мм. (крім сейфів СО1600, СО1600/2к, СО-1600/4к)
На сейфи даної серії встановлюються замки сувальдного типу, 3 ригелі по 10 мм діаметром, горизонтальне відмикання (Титан, ПроСам, FZB).
Порошкове фарбування, колір сірий (RAL 7046) - запікається в печі, зносостійке, надійно оберігає сейфи від корозії, зручне у догляді.
Габаритні розміри
Глибина 40 см
Ширина 45 см
Висота 120 см
Вага 65 кг
Товщина металу (корпус/двері), мм: 2/3
Колір: сірий (RAL 7046)
Тип замку: Ключовий (2 шт)
Інтер'єр: 2 секції, що замикаються окремими замками. Верхня секція обладнана касовим відділенням, нижня - знімною полицею.
| Общие | |
|---|---|
| Вес | 65 кг |
| Основные | |
| Производитель | Металл-завод |
| Страна производитель | Украина |
| Количество секций | 4 |
| Толщина стенок | 2 мм |
| Толщина двери | 3 мм |
| Цвет | Серый |
| Толщина металла | 2 мм |
| Внешние размеры | |
| Внешняя высота | 1200 мм |
| Внешняя ширина | 450 мм |
| Внешняя глубина | 400 мм |
- Цена: 9 829 ₴






