Сейфи офісні: призначені для зберігання документів в офісі. Сейфи обладнані касовим відділенням для окремого збереження грошей та печаток.
Конструкція корпусу виконана з листів сталі товщиною 2мм (корпус) і 3мм (дверна плита).
Сейф пофарбований порошковою фарбою, що надає йому приємного вигляду і захищає його від корозії. Кольори на вибір: світло-сірий (RAL 7035), чорний (RAL 9005)
Надійний ключовий замок сувальдного типу фірми САМ або ТИТАН захистить ваші документи чи цінності від сторонніх.
У сейфі є касове відділення, яке замикається замком Euro-lock (секретність - 2000 комбінацій).
Габаритні розміри
Глибина 40 см
Ширина 44 см
Висота 93 см
Вага 53 кг
Характеристики
| Общие | |
|---|---|
| Вес | 53 кг |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Основные | |
| Производитель | Металл-завод |
| Страна производитель | Украина |
| Тип замка | Механический ключевой |
| Толщина стенок | 2 мм |
| Толщина двери | 3 мм |
| Цвет | Серый |
| Толщина металла | 2 мм |
| Внешние размеры | |
| Внешняя высота | 930 мм |
| Внешняя ширина | 440 мм |
| Внешняя глубина | 400 мм |
Информация для заказа
- Цена: 7 309 ₴





