Меблевий сейф МС-35Е підходить для зберігання ноутбука, цінностей (електроніка, гроші, документи, зброя, коштовності). Обладнаний електронним замком, що підвищує рівень надійності сейфа, а в разі втрати коду або розрядки батарей є система аварійного відкриття. Внутрішні петлі сейфа забезпечують додатковий захист сейфа від злому.
Меблевий (пістолітний) сейф пофарбований порошковою фарбою (t запікання 180С) – що надає йому приємного вигляду та оберігає від корозії.
Характеристики:
- товщина металу стінок 1,5 мм, товщина дверей 3 мм;
- електронний замок з дворигельною системою замикання;
- можливість зміни коду від 3 до 8 цифр;
- сейф можна відкрити за допомогою аварійного ключа (у комплекті 2 ключі);
- можливість монтажу сейфа з допомогою анкерів до стелі, полу або меблів;
- комплектація сейфа: паспорт, інструкція, килимок, 2 ключа.
Габаритні розміри
Глибина 35 см
Ширина 43 см
Висота 20 см
Вага 8,1 кг
Характеристики
| Общие | |
|---|---|
| Вес | 5 кг |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Основные | |
| Производитель | Металл-завод |
| Страна производитель | Украина |
| Тип замка | Электронный кодовый |
| Толщина стенок | 1.5 мм |
| Толщина двери | 3 мм |
| Цвет | Серый |
| Внешние размеры | |
| Внешняя высота | 150 мм |
| Внешняя ширина | 210 мм |
| Внешняя глубина | 170 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Состояние | Новое |
Информация для заказа
- Цена: 3 060 ₴





