Меблевий сейф СМ-200 використовується
- для встановлення в меблі;
- підходить для домашнього зберігання пістолетів, патронів, документів та цінностей;
- як готельний сейф
- як сейф касира для зберігання невеликих грошових сум, документів та печаток
Конструкція сейфа виконана з листової сталі завтовшки 1.5 мм корпус, 2.0 мм дверна плита. Дверний отвір посилено. Двері втоплені. Сейф має внутрішні петлі – ці особливості конструкції також збільшують його надійність.
Меблевий (пістолітний) сейф пофарбований порошковою фарбою (t запікання 180С) – що надає йому приємного вигляду та оберігає від корозії.
Надійний ключовий замок сувальдного типу (Титан/FZB/Barrero) захистить ваші документи та цінності від сторонніх.
Габаритні розміри
Глибина 20 см
Ширина 31 см
Висота 20 см
Вага 4,5 кг
Характеристики
| Общие | |
|---|---|
| Вес | 5 кг |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Основные | |
| Страна производитель | Украина |
| Тип замка | Электронный кодовый |
| Толщина стенок | 1.5 мм |
| Толщина двери | 3 мм |
| Цвет | Серый |
| Производитель | FZB |
| Внешние размеры | |
| Внешняя высота | 200 мм |
| Внешняя ширина | 310 мм |
| Внешняя глубина | 200 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Состояние | Новое |
Информация для заказа
- Цена: 1 650 ₴







