Електрична коптильня Daddy Smoke гарячого копчення
| Вага: | 45 кг |
| Гарантія: | 12 місяців |
| Конденсатозбірник: | є |
| Місткість: | 41 л |
| Матеріал: | сталь, нержавіюча сталь |
| Покриття: | антикорозійна емаль |
| Розміри (ДхШхВ), мм: | 380х540х920 мм |
| Тип копчення: | гаряче |
| Товщина нержавіючої сталі: | 1 мм |
| Товщина сталі: | 2 мм |
| Комплектація: | Шафа коптильна, решітки з харчової нержавіючої сталі - 2шт, піддон для тріски, піддон для збору конденсату - 2шт, прутки для підвішування на гачки - 2шт |
Компактний розмір ззовні та достатній об’єм всередині коптильні дозволить приготувати смачненьке на велику компанію. Смаколики гарячого копчення в домашніх умовах можна готувати хоч кожного дня, а не тільки до свят. А електричний блок керування значно спростить цей процес. Температуру можна регулювати від 30 до 120°C. Всередині коптильня виконана з харчової нержавіючої сталі, що продовжить термін експлуатації та спрастить процес очищення. Встановлений в коптильні конвекційний вентилятор дозволяє рівномірно розподіляти дим в камері. Слід враховувати, що при включеному вентиляторі тріска тліє повільніше і це дозволяє уникнути сильного утворення кіптяви.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Daddy Smoke |
| Страна производитель | Украина |
| Тип коптильни | Электрическая |
| Тип копчения | Горячее |
| Разовая загрузка коптильни | 5-10 (кг) |
| Количество уровней коптильни | 2 |
| Форма | Прямоугольная |
| Конструкция | Цельная |
| Материал | Нержавеющая сталь |
| Источник тепла | Электросеть |
| Источник дыма | Щепа |
| Состояние | Новое |
Информация для заказа
- Цена: 20 110 ₴






