Коптильня Daddy Smoke холодного копчення (100х48х45)
Об’єм коптильної шафи чудово підійде для любителів холодного копчення. З таким комплектом ви зможете балувати себе копченостями постійно. Зручне розміщення решіток дозволить розмістити до 10 кг продуктів. В комплек входить коптильна шафа, димогенератор з конденсатозбірником на 2,5 л, компресор, силіконові шланги, болти для кріплення, решітки з харчової нержавіючої сталі. Конденсатозбірник не дозволяє трісці вбирати зайву вологу, утворену внаслідок різниці температур в димогенераторі ті коптильній шафі.
| Вага: | 32 кг |
| Гарантія: | 12 місяців |
| Конденсатозбірник: | є |
| Місткість: | до 20 кг |
| Матеріал: | сталь |
| Покриття: | антикорозійна емаль |
| Розміри (ДхШхВ), мм: | 450х480х1200 мм |
| Час безперервного копчення:: | 6-8 год |
| Тип копчення: | холодне |
| Товщина сталі: | 1,5 мм |
| Комплектація: | коптильна шафа, димогенератор з конденсатозбірником на 2,5 л, компресор, силіконові шланги, кріплення, 2 гвинти для кріплення, 2 решітки з харчової нержавіючої сталі. |
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Daddy Smoke |
| Страна производитель | Украина |
| Тип коптильни | Древесная |
| Тип копчения | Горячее и холодное |
| Разовая загрузка коптильни | 10-15 (кг) |
| Материал | Сталь |
| Источник дыма | Щепа |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 70 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Номинальное напряжение | 220 В |
| Управление | Механическое |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Тип коптильного оборудования | Универсальное |
| Количество секций | 2 шт. |
Информация для заказа
- Цена: 10 930 ₴




