
Дымогенератор Daddy Smoke с конденсатосборником из нержавеющей стали
4 800 ₴
- В наличии
- Код: 30010074
+380 (96) 899-18-55
ВадимУ компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Димогенератор Daddy Smoke з конденсатозбірником з нержавіючої сталі
Виконаний димогенератор з нержавіючої сталі, що при належному догляді та використанні дозволить користуватись приладом дуже довгий час. Димогенератор дасть вам можливість приготувати продукти холодного та гарячого копчення навіть за відсутності професійної коптильні. Конструкція димогенератора абсолютно проста у використанні. Процес збірки займе лічені хвилини. В комплекті йде покрокова інструкція по збірці та все, що знадобиться.
| Розміри колби: | 350х90 мм |
| Вага: | 5 кг |
| Гарантія: | 12 місяців |
| Конденсатозбірник: | є |
| Матеріал: | сталь |
| Об'єм: | 2,5 л |
| Тип копчення: | холодне, гаряче |
| Товщина стінок: | 2 мм |
| Комплектація: | димогенератор, компресор, конденсатозбірник, кріплення, силіконові шланги, щітка для очищення, комплект для збірки. |
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Daddy Smoke |
| Страна производитель | Украина |
| Форма | Цилиндрическая |
| Конструкция | Сборно-разборная |
| Материал | Сталь |
| Толщина материала | 2 мм |
| Источник дыма | Щепа |
| Состояние | Новое |
Информация для заказа
- Цена: 4 800 ₴








