За допомогою функції в’ялення ви зможете підготувати м’ясо та рибу до копчення найкращим чином. Зручний блок керування дозволить встановити час та температуру відповідно рецепту, а через скло ви будете спостерігати результат, не зупиняючи процес копчення. В комплекті з коптильнею йде димогенератор на 2,5 літри, 2 прутки для підвішування, 6 гачків та 2 кг тріски для копчення.
| Вага: | 34 кг |
| Гарантія: | 12 місяців |
| Конденсатозбірник: | є |
| Місткість: | до 20 кг |
| Матеріал: | сталь |
| Покриття: | антикорозійна емаль |
| Розміри (ДхШхВ), мм: | 600х450х1200 мм |
| Час безперервного копчення:: | 6-8 год |
| Тип копчення: | холодне |
| Товщина сталі: | 1,5 мм |
| Комплектація: | коптильна шафа, димогенератор з конденсатозбірником на 2,5 л, компресор, силіконові шланги, кріплення, 2 гвинти для кріплення, 2 решітки з харчової нержавіючої сталі, 6 гачків для підвішування, блок керування, вентилятор. |
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Daddy Smoke |
| Страна производитель | Украина |
| Тип копчения | Холодное |
| Количество уровней коптильни | 3 |
| Форма | Прямоугольная |
| Конструкция | Сборно-разборная |
| Материал | Сталь |
| Источник дыма | Щепа |
| Состояние | Новое |
Информация для заказа
- Цена: 16 870 ₴







