Коптильня Daddy Smoke холодного копчення (66х38х31)
З комплектом холодного копчення ви зможете приготувати улюблені копченості. В комплекті йде все необхідне для приготування смачної рибки, м’яса, сиру чи фруктів. Невеликі габаритні розміри дозволять розмістити коптильню на терасі чи в гаражі. В комплек входить коптильна шафа, димогенератор з конденсатозбірником на 2,5 л, компресор, силіконові шланги, болти для кріплення, решітки з харчової нержавіючої сталі.
| Вага: | 23 кг |
| Гарантія: | 12 місяців |
| Конденсатозбірник: | є |
| Місткість: | до 10 кг |
| Матеріал: | сталь |
| Покриття: | антикорозійна емаль |
| Розміри (ДхШхВ), мм: | 310х380х860 мм |
| Тип копчення: | холодне |
| Товщина сталі: | 1,5 мм |
| Комплектація: | коптильна шафа, димогенератор з конденсатозбірником на 2,5 л, компресор, силіконові шланги, кріплення, 2 гвинти для кріплення, 2 решітки з харчової нержавіючої сталі. |
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Daddy Smoke |
| Страна производитель | Украина |
| Тип копчения | Холодное |
| Количество уровней коптильни | 3 |
| Форма | Прямоугольная |
| Конструкция | Сборно-разборная |
| Материал | Сталь |
| Источник дыма | Щепа |
| Состояние | Новое |
Информация для заказа
- Цена: 7 880 ₴






