
Дровокол гидравлический Скиф ДГ12/220 (БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА)
43 999 ₴
- Готово к отправке
- Код: 12324256
Дровокол гідравлічний Скіф ДГ12/220. Підходить практично для виконання будь-якої роботи з колки дров. Дворучне управління. Дровокол зручно транспортувати і використовувати (оснащений транспортувальними колесами). Вертикальне робоче положення. Ефективний стаціонарний дровокол Скіф ДГ12/220 призначений для розщеплення (розколу) полін під час заготівлі дров. Оснащений гідравлічною системою подачі з електричним приводом. Особливості конструкції цього приладу забезпечують високий рівень безпеки та ефективне виконання робіт. Дровокол оснащений електродвигуном потужністю 3,5 кВт. Для запуску пристрою необхідне підключення до електричної мережі з напругою 220 В.
Дровокол Скіф ДГ10/220 має можливість налаштування розколу полін різного розміру: 56 см, 81.5 см, 115 см, а його діаметр має бути від 15 до 60 см. Незважаючи на досить велику вагу (162 кг), пристрій легко транспортується до місця роботи, або може бути встановлений стаціонарно. Широка основа, значна вага забезпечують відмінну стійкість.
Скіф – бюджетний виробник садової техніки. Країна – батьківщина виробника – Україна. Основна частина продукції збирається в Україні.
Обсяг масла в гідросистемі дровокола Скіф становить 8,0 л. Рекомендуємо використовувати для дровокола Скіф ДГ12/220 гідравлічне мастило відповідно до сезону. У зимову пору року за температури нижче +4°C використовуйте з дроворубом всесезонне (зимове) гідравлічне мастило. За температури вище +5°C використовуйте літнє гідравлічне мастило. У разі використання мастила, що не підходить за сезоном, дровокол не працюватиме.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Скиф |
| Страна производитель | Украина |
| Мощность двигателя | 3.5 кВт |
| Вес | 167 кг |
| Вид лесозаготовительного оборудования | дровоколы |
| Параметры манипулятора | |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Пользовательские характеристики | |
| Состояние | Новое |
| Живлення | Електричний |
| Напруга | 220 В |
| Швидкість розколювання | 55 мм/сек |
| Робоче положення | Вертикальний |
| Швидкість зворотного ходу | 190 мм/сек |
| Максимальний діаметр колоди | До 880 мм |
| Максимальна довжина колоди | До 1150 мм |
| Сила розколювання | 12 тонн |
| Клас захисту | IP54 |
| Обмежувач ходу поршня | Так |
| Конструкція | Гідравлічний |
| Об'єм гідравлічного масла | 7 л |
- Цена: 43 999 ₴








