Шина 6.50-16 (7.50-16) FARMER для міні тракторів
Для замовлення або більш детальнішою інформацією телефонуйте:
0968991855 Вадим
Для замовлення або більш детальнішою інформацією телефонуйте:
0968991855 Вадим
- тракторний малюнок протектора
- відновлена шина на каркасі R16
- безкамерна, можна використовувати газелевскую камеру 185/75-16.
- обід 5.5 j x16
Застосування шини 7.50-16 FARMER
Гума Фармер на 16 дюймів з протектором ялинка підходить для використання на провідних колеса мінітракторів. В якості основи використана легкогрузовая шина 195/75R16C. Для збору колеса підійде обід від легкового автомобіля НИВА ВАЗ-2121.
Увага! Шина 7.50-16 йде як 6.50-16 розмір 72 см .
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Fermer |
| Страна производитель | Германия |
| Назначение | Сельхозтехника |
| Сезонность шин | Всесезонные шины |
| Вид шины | Диагональная |
| Посадочный диаметр шины | 16" |
| Шина с повышенной нагрузкой | Да |
| Полнопрофильная шина | Да |
| Состояние | Новое |
| Высота профиля шины | 70 |
| Тип шины для спецтехники | Пневматическая (Шинокомплект) |
| Ширина шины | 180 мм |
| Наружный диаметр шины | 16" |
| Диаметр колеса/диска | 16" |
| Шина с защитой обода диска | Да |
| Безопасная шина | Да |
| Уровень шума шин | Выше 72 |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантийный срок | 12 мес |
Информация для заказа
- Цена: 2 990 ₴








